Nieuws

Nominaties Film en TV Awards bekend

De genomineerden voor de film en televisieprijzen zijn bekend! Bekijk hieronder het overzicht.

Vrijdagavond ontdek je wie de uiteindelijke winnaars zijn van de felbegeerde Cinekid Leeuwen.

Genomineerden Beste Kinderfilm

  • Wangdraks regenlaarzen, Lhapal Gyal,  Beijing Youth Film Studio, China
  • Supa Modo, Likarion Wainaina, One Fine Day Films, Duitsland, Kenia
  • Rosie & Moussa, Dorothée van den Berghe, Caviar, België

 

Genomineerden Beste Kinderfilm - Publieksprijs

  • Onzichtbare Sue, Markus Dietrich, ostlicht filmproduktion, Duitsland, Luxemburg 
  • Land van glas, Jeppe Vig Find, Marie Rønn Pilot Film,  Denemarken 
  • Los Bando, Christian Lo, Filmbin AS Noorwegen, Zweden

 


Genomineerden Beste Nederlandse Familiefilm

  • De IJslandbende, Mans van den Berg, NOBS Entertainment
  • Ceres, Janet van den Brand, Diplodokus, Tangerine Tree
  • Vechtmeisje, Johan Timmers, The Film Kitchen

 


Genomineerden Beste Nederlandse Familiefilm - Publieksprijs

  • Superjuffie!, Martijn Smits PV Pictures
  • Misfit, Erwin van den Eshof, NewBeTV
  • Vechtmeisje, Johan Timmers, The Film Kitchen

 


Genomineerden MovieZone Jury Award

  • Het oorlogsspel,Goran Kapetanovic, Copenhagen Bombay, Zweden, Denemarken
  • De wilde heks, Kaspar Munk, Good Company Films, Denemarken
  • Supa Modo, Likarion Wainaina, One Fine Day Films, Duitsland, Kenia

 

Genomineerden Beste Internationale Korte Animatie Film

  • Link, Robert Löbel, Robert Löbel, Duitsland
  • IJsneus, Veronica L. Montaño, Joel Hofmann, Tiny Giant GmbH, Zwitserland
  • KUAP, Nils Hedinger, Prêt-à-tourner, Lina Geissmann, Zwitserland

 

Genomineerden Beste Nederlandse Korte Film - Animatie

  • Meneer Papier gaat uit wandelen, Steven De Beul, Ben Tesseur, A Private View, België, Nederland
  • Bloeistraat 11, Nienke Deutz, Lunanime, België, Nederland                    
  • Polska Warrior, Camiel Schouwenaar, Armadillo Film, Nederland

 

Genomineerden Beste Nederlandse Korte Film - Live-Action

  • Filmpje voor mama, Melanie Essink, HKU, Nederland                      
  • Sisters, Daphne Lucker, Netherlands Film Academy, Nederland                   
  • A Kiss, Nima Mohaghegh, Black Sheep Can Fly, Nederland

 

Genomineerden Beste Nederlandse Korte Film - Documentaire

  • Lenno en de Maanvis, Shamira Raphaela, Tangerine Tree, Nederland                      
  • Buitenstebinnen, Els van Driel, Witfilm, Nederland                          
  • Luister, Astrid Bussink, Een van de jongens, Nederland    

 

Genomineerden Beste Nederlandse Serie - Fictie

  • Mees Kees, Anielle Webster, Jorkos Damen, Diede in ’t Veld, PV Pictures BV, AVROTROS
  • Evi & Co, Hilt Lochten, IJswater Films, KRO-NCRV                            
  • De regels van Floor, Maurice Trouwborst, NL Film & TV, VPRO     

 

Genomineerden Beste Nederlandse Serie - Non-Fictie

  • Taarten van Abel, Renee Lacroix, Kleine Storm, VPRO                     
  • Nog een week, Anna Peeters, Marinka de Jongh, Stephane Kaas, Moondocs, VPRO                          
  • De proefkeuken, Willem Revis, Tom Roes, Tim van Gils, Dahl TV, VPRO

 

Genomineerden Nationale Publieksprijs - Onderbouw

  • Mijn Opa, Mijn Oma en Ik: Jaïr, Astrid Bussink, KRO-NCRV                            
  • Evi & Co, Hilt Lochten, IJswater Films, KRO-NCRV                            
  • Meneer papier gaat uit wandelen, Steven De Beul, Ben Tesseur, A Private View, Beast Animation, Viking Film 

 

Genomineerden Nationale Publieksprijs - Bovenbouw

  • De Kinderburgemeester, Susan Koenen, Hollandse Helden, KRO-NCRV                    
  • De regels van Floor, Maurice Trouwborst, NL Film & TV, VPRO                   
  • Polska Warrior, Camiel Schouwenaar, Armadillo Film, NTR                          

Meer over de Cinekid competities
Ja, graag!
;