vrijdag 21 oktober

  • Stand By MeBekijk deze klassieker op het grote scherm!
  • Eng
  • HoloLEMSHelp een clubje onhandige lemmingen om zonder haarscheuren de eindstreep te halen.
  • Sound design met EngMartijn Helle en Arno Willemstein maken te gekke geluiden voor film en tv. Altijd al willen weten hoe dat gaat?
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 11:42PanoramaMullewapp 2 - wat een zwijnenstal! (3D)72 min / 4+
{ 12:30 - 13:59VerjaardagsfeestjesStand By Me89 min / 11+
{ 14:30 - 16:00PremièresEng90 min (met nagesprek) / 9+
{ 16:30 - 18:00Beste KinderfilmNiet te doen!90 min / 11+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:45 - 11:33Korte EU AnimatieEuropees Kort: Beestenboel48 min / 5+
{ 12:00 - 13:00PremièresPremière Topdoks60 min (met nagesprek) / 9+
{ 13:30 - 14:30Dokument JuniorDOCS 560 min (met nagesprek) / 8+
{ 15:00 - 16:00Nu of NooitVrije vogel & Polska Warrior60 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:30 - 18:31Turkse jongensDe blauwe fiets121 min (met nagesprek) / 9+
Ketelhuis 3Film
{ 13:15 - 14:06Gast van het jaarDe nieuwe avonturen van het Molletje51 min / 4+
{ 14:30 - 16:03Gast van het jaarZazie in de metro93 min / 10+
{ 16:15 - 17:56Gast van het jaarPonyo101 min / 6+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 12:04PanoramaHoera, het is vakantie!94 min / 7+
{ 12:30 - 14:01Beste KinderfilmTsatsiki, zijn vader en de olijvenstrijd91 min / 7+
{ 14:30 - 16:14PanoramaSepp - de wolvenvriend104 min / 7+
{ 16:30 - 18:08PanoramaHet slaapschema98 min / 12+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 12:30 - 13:05AaiPet35 min
{ 13:30 - 13:45CineChat15 min
{ 14:30 - 15:05AaiPet35 min
{ 15:30 - 16:30SpecialsDe vloer op jr. LIVE60 min (met nagesprek)
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
Movies 1Film
{ 12:30 - 14:08PanoramaBroeders van de wind98 min / 10+
{ 14:45 - 16:17PanoramaEnclave92 min / 12+
Movies 2Film
{ 12:45 - 13:57Beste KinderfilmTed Sieger's Molly Monster72 min / 4+
{ 14:30 - 16:18PanoramaDe zeven raven108 min / 5+
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassSound design met Eng60 min / 9+
{ 12:30 - 13:30MasterclassCasting De Vloer op JR. met ElskesKast60 min / 9+
{ 14:00 - 15:00Masterclass#scienceselfie60 min / 8+
{ 15:30 - 16:30MasterclassFilm acteren met Hidde Simons60 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Fourarms
{ 11:00 - 17:00Polytope