donderdag 20 oktober

  • In Your Dreams!

    Nagesprek en unieke parkourmasterclass met de cast van In Your Dreams

  • Voetbalmeisjes
  • Smart Kids LabZet je VR-bril op en kijk mee in de wereld van Lena en haar vader. Hij is helemaal getekend!
  • Kids & Docs special XLFeestelijke terugblik op 16 jaar Kids & Docs, met vertoning van Meisjes, Drona & ik, Plank, Lydia blijft en Vannacht worden we vrouwen.
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 11:42PanoramaMullewapp 2 - wat een zwijnenstal! (3D)72 min / 4+
{ 12:30 - 13:45Beste KinderfilmJulius in winterland75 min / 6+
{ 14:30 - 16:14PanoramaIn Your Dreams!104 min (met nagesprek) / 12+
{ 16:30 - 18:01Nederlands KortNederlands Kort91 min (met nagesprek) / 9+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:45 - 11:38Korte EU AnimatieEuropees Kort: Sterke verhalen53 min / 8+
{ 12:00 - 13:00PremièresPremière Denktank60 min (met nagesprek) / 10+
{ 13:30 - 14:30Nu of NooitKop op & TEX60 min (met nagesprek) / 6+
{ 14:45 - 16:10Dokument JuniorDOCS 485 min (met nagesprek) / 8+
{ 16:30 - 18:08PanoramaBroeders van de wind98 min / 10+
Ketelhuis 3Film
{ 10:30 - 11:46Beste KinderfilmVillads wil vliegen76 min / 6+
{ 12:15 - 14:03PanoramaDe zeven raven108 min / 5+
{ 14:30 - 16:10Gast van het jaarMijn vader woont in Rio100 min / 8+
{ 16:30 - 18:15Gast van het jaarEdward Scissorhands105 min / 12+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:45 - 12:08Beste KinderfilmKom op, ga mee!83 min / 9+
{ 12:30 - 13:55PremièresPremière Kampioenen van Amsterdam85 min (met nagesprek) / 8+
{ 14:15 - 16:15Kids & DocsKids & Docs special XL120 min (met nagesprek)
{ 16:45 - 17:51Beste KinderfilmMijn naam is Courgette66 min / 8+
Westergas-theater
{ 16:30 - 18:10Beste KinderfilmZip & Zap en het eiland van de kapitein115 min / 9+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 12:45 - 13:45PremièresPremière Kindertijd60 min (met nagesprek) / 4+
{ 14:00 - 14:15CineChat15 min
{ 15:30 - 16:30PremièresVoetbalmeisjes60 min (met nagesprek) / 12+
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
Movies 1Film
{ 12:30 - 14:02Turkse jongensRauf92 min / 9+
{ 14:30 - 15:57Beste KinderfilmOFFLINE: het leven is (g)een bonuslevel87 min / 10+
Movies 2Film
{ 12:45 - 14:19PanoramaHoera, het is vakantie!94 min / 7+
{ 14:45 - 16:06PanoramaJill en Joy's winter81 min / 5+
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassFilm acteren met Hidde Simons60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassParkour met In Your Dreams60 min / 12+
{ 14:00 - 15:00MasterclassStemmencasting Verschrikkelijke Ikke 360 min / 8+
{ 15:30 - 16:30MasterclassStemmencasting Smurfs 360 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Denktank: minibios
{ 11:00 - 17:00Fourarms
{ 11:00 - 17:00Polytope
{ 14:15 - 17:00Panna voetbal!