woensdag 19 oktober

  • Kom op, ga mee!Masterclass en nagesprek met acteur Ivan Vastl & regisseur Igor Sterk
  • YouTube Tutorial Show
  • TafelgeheimZet je VR-bril op en kijk mee in de wereld van Lena en haar vader. Hij is helemaal getekend!
  • Instagram foto’s maken met Fetching TigerssInstagram foto’s maken met Fetching Tigerss 
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 11:42Beste KinderfilmTed Sieger's Molly Monster72 min / 4+
{ 12:15 - 13:45Beste KinderfilmJulius in winterland90 min (met nagesprek) / 6+
{ 14:00 - 15:48Beste KinderfilmKom op, ga mee!108 min (met nagesprek) / 9+
{ 16:15 - 17:52Beste KinderfilmSwallows and Amazons97 min / 8+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:45 - 11:33Korte EU AnimatieEuropees Kort: Beestenboel48 min / 5+
{ 12:00 - 13:00Kids & DocsDOCS 360 min (met nagesprek) / 8+
{ 13:30 - 14:30SpecialsWillem Wever60 min (met nagesprek) / 9+
{ 15:00 - 16:00SpecialsDisney Jonge garde60 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:30 - 17:49VerjaardagsfeestjesDe reuzenperzik79 min / 9+
Ketelhuis 3Film
{ 10:30 - 12:20Beste KinderfilmScheepsjongens110 min (met nagesprek) / 10+
{ 12:30 - 14:14PanoramaIn Your Dreams!104 min (met nagesprek) / 12+
{ 14:30 - 15:50Beste KinderfilmUilenbal80 min / 5+
{ 16:15 - 17:45Beste Nederlandse FamiliefilmYoung Wrestlers90 min / 10+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 11:45Beste KinderfilmBlanka75 min / 9+
{ 12:15 - 14:00Pitch & PlugYouTube Tutorial Show105 min (met nagesprek) / 8+
{ 14:30 - 16:15Nu of NooitPremière Nu of Nooit! Animatie105 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:45 - 18:05Beste Nederlandse FamiliefilmThe Red Turtle80 min / 11+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 12:30 - 13:30PremièresPremière Zapp Your Planet60 min (met nagesprek) / 6+
{ 13:30 - 13:45CineChat15 min
{ 15:30 - 16:30PremièresPremière Het Klokhuis over paarden60 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
Movies 1Film
{ 12:30 - 14:14Beste Nederlandse FamiliefilmSiv gaat logeren104 min (met nagesprek) / 5+
{ 14:45 - 16:08PanoramaHet slaapschema83 min / 12+
Movies 2Film
{ 12:30 - 13:40Beste Nederlandse FamiliefilmWoezel & Pip: Op zoek naar de Sloddervos!70 min / 3+
{ 14:30 - 15:36Beste KinderfilmMijn naam is Courgette66 min / 8+
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassActeren met Kom op, ga mee!60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassMasterclass Hoe wordt een goed idee een filmscript?60 min / 8+
{ 14:00 - 15:00MasterclassLeren presenteren met Klokhuis-presentatoren60 min / 8+
{ 15:30 - 16:30MasterclassInstagram foto’s maken met Fetching Tigerss60 min / 11+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00BZT-bus
{ 11:00 - 17:00Polytope
{ 11:00 - 17:00Disney: Maak je eigen servies