dinsdag 18 oktober

  • Siv gaat logerenMasterclass en nagesprek met Zweedse regisseurs Catti Edfeldt & Lena Hanno
  • Juf Roos
  • GolemKom je een robotje ontwerpen en in elkaar zetten.
  • Kids & Docs specialTerugblik op drie bijzondere jeugddocumentaires uit 16 jaar Kids & Docs: TITEL, TITEL, TITEL
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 11:36Beste KinderfilmMijn naam is Courgette66 min / 8+
{ 12:00 - 13:37Beste KinderfilmSwallows and Amazons97 min / 8+
{ 14:15 - 16:20Beste KinderfilmZip & Zap en het eiland van de kapitein125 min (met nagesprek) / 9+
{ 16:45 - 18:00Beste KinderfilmBlanka75 min / 9+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:30 - 11:50Beste KinderfilmUilenbal80 min / 5+
{ 12:15 - 13:15Dokument JuniorDOCS 260 min (met nagesprek) / 6+
{ 13:45 - 14:45SpecialsSpangas60 min (met nagesprek) / 9+
{ 15:15 - 16:15Kids & DocsKids & Docs special60 min (met nagesprek)
{ 16:30 - 18:20Beste KinderfilmScheepsjongens110 min (met nagesprek) / 10+
Ketelhuis 3Film
{ 10:15 - 11:52Beste KinderfilmDe kleine grijze tractor en de dansende geit97 min (met nagesprek) / 5+
{ 12:15 - 14:07Beste KinderfilmOFFLINE: het leven is (g)een bonuslevel112 min (met nagesprek) / 10+
{ 14:30 - 15:40Beste Nederlandse FamiliefilmWoezel & Pip: Op zoek naar de Sloddervos!70 min / 3+
{ 16:15 - 17:56VerjaardagsfeestjesLabyrinth101 min / 12+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 12:06Beste KinderfilmDrakenhart96 min (met nagesprek) / 9+
{ 12:15 - 13:59Beste Nederlandse FamiliefilmSiv gaat logeren104 min (met nagesprek) / 5+
{ 14:30 - 16:25Beste Nederlandse FamiliefilmMeester Kikker115 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:30 - 17:50Beste Nederlandse FamiliefilmDummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba80 min / 6+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 12:30 - 13:30SpecialsCasting Masterclass XL60 min (met nagesprek)
{ 13:30 - 13:45CineChat15 min
{ 14:30 - 15:30SpecialsJuf Roos60 min (met nagesprek) / 3+
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
Movies 1Film
{ 12:45 - 14:33Beste KinderfilmKom op, ga mee!108 min (met nagesprek) / 9+
{ 14:45 - 16:15Beste KinderfilmNiet te doen!90 min / 11+
Movies 2Film
{ 12:30 - 14:26Beste KinderfilmTsatsiki, zijn vader en de olijvenstrijd116 min (met nagesprek) / 7+
{ 14:45 - 16:01Beste KinderfilmVillads wil vliegen76 min / 6+
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassElskesKast Casting voor de nieuwe serie Circus Noël60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassActeren met SpangaS60 min / 9+
{ 14:00 - 15:00MasterclassActeren met Siv gaat logeren60 min / 7+
{ 15:30 - 16:30MasterclassLeer vloggen en presenteren met Saskia van Zapplive60 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Polytope