maandag 17 oktober

  • Young WrestlersUnieke vertoning met nagesprek met regisseur Mete Gümürhan
  • Tussen Kunst & Kids docushowKunst is megabelangrijk voor Safie, Dante, Annegien en Sia. Samin Amini (bekend van Giels Talentenjacht) gaat hierover met ze in gesprek.
  • Treehugger: Wawona, the Giant Sequoia. GPSZet je VR-bril en duik diep in de wereld van een van de grootste bomen op aarde.
  • Hoe word je nieuwspresentator? WADADAAltijd al het al het nieuws willen presenteren? Dit is je kans!
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 12:00SpecialsTitaantjes90 min (met nagesprek) / 8+
{ 12:45 - 14:00PremièresPremière Mies gaat naar Hollywood75 min (met nagesprek) / 8+
{ 14:30 - 16:10Beste KinderfilmScheepsjongens100 min (met nagesprek) / 10+
{ 16:30 - 18:15SpecialsWADADA Awards105 min (met nagesprek) / 10+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:30 - 12:26Beste KinderfilmTsatsiki, zijn vader en de olijvenstrijd116 min (met nagesprek) / 7+
{ 12:30 - 13:30PremièresPremière De vloek van manege Pegasus60 min (met nagesprek) / 9+
{ 13:45 - 14:32Korte EU AnimatieEuropees Kort: Klein maar fijn47 min / 3+
{ 15:00 - 16:10VerjaardagsfeestjesPim & Pom: het grote avontuur70 min / 4+
{ 16:30 - 17:30Pitch & PlugShorts by Kids60 min (met nagesprek) / 6+
Ketelhuis 3Film
{ 10:30 - 11:42Beste KinderfilmTed Sieger's Molly Monster72 min / 4+
{ 12:15 - 13:31Beste KinderfilmVillads wil vliegen76 min / 6+
{ 14:00 - 15:32Turkse jongensRauf92 min / 9+
{ 16:00 - 18:01Turkse jongensDe blauwe fiets121 min (met nagesprek) / 9+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 12:06Beste KinderfilmDrakenhart96 min (met nagesprek) / 9+
{ 12:15 - 14:20Beste KinderfilmZip & Zap en het eiland van de kapitein125 min (met nagesprek) / 9+
{ 14:30 - 16:12Beste Nederlandse FamiliefilmMeesterSpion102 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:30 - 18:18Beste KinderfilmKom op, ga mee!108 min (met nagesprek) / 9+
Westergas-theater
{ 10:30 - 11:45Beste KinderfilmJulius in winterland75 min / 6+
{ 12:00 - 13:55Beste Nederlandse FamiliefilmYoung Wrestlers115 min (met nagesprek) / 10+
{ 14:15 - 16:15Kids & DocsTussen Kunst & Kids docushow145 min (met nagesprek) / 8+
{ 16:45 - 18:05Beste Nederlandse FamiliefilmThe Red Turtle80 min / 11+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 13:00 - 14:00SpecialsApennoten60 min (met nagesprek) / 4+
{ 15:00 - 16:00Pitch & PlugVloggen met Niek Roozen60 min (met nagesprek)
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
Movies 1Film
{ 12:30 - 14:22Beste KinderfilmOFFLINE: het leven is (g)een bonuslevel112 min (met nagesprek) / 10+
{ 14:45 - 16:22Beste KinderfilmSwallows and Amazons97 min / 8+
Movies 2Film
{ 12:45 - 14:22Beste KinderfilmDe kleine grijze tractor en de dansende geit97 min (met nagesprek) / 5+
{ 14:45 - 16:06PanoramaJill en Joy's winter81 min / 5+
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassReclame casting met Moederannecasting60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassActeren met MeesterSpion60 min / 8+
{ 14:00 - 15:00MasterclassHoe word je nieuwspresentator? WADADA60 min / 8+
{ 15:30 - 16:30MasterclassLeer stemacteren in de animatieserie Ben 1060 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Kunstbende bus
{ 11:00 - 17:00Fiepbus
{ 11:00 - 17:00Exposities
{ 11:00 - 17:00Polytope
{ 12:00 - 12:15CineChat