zondag 16 oktober

  • Tsatsiki, zijn vader en de olijvenstrijdNagesprek met hoofdrolspelers Emrik Ekholm (Tsatsiki) en Sara Vilén (Alma)
  • Première Mensjesrechten & debatbattleOver kippen en kunst. Kom kijken en meedebatteren met de makers en hoofdpersonen van twee gloednieuwe documentaires.
  • Wat als…?Waar lopen we allemaal tegenaan als het internet ineens op zwart gaat. En hoe lossen we dat op?
  • Acteren met BrugklasMis jij geen aflevering van Brugklas? Op Cinekid kun je acteren met de regisseur en enkele hoofdrolspelers.
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 11:00 - 12:00Kids & DocsPremière IMC Weekendschool films60 min (met nagesprek)
{ 12:30 - 14:06Beste KinderfilmDrakenhart96 min (met nagesprek) / 9+
{ 14:30 - 16:26Beste KinderfilmTsatsiki, zijn vader en de olijvenstrijd116 min (met nagesprek) / 7+
{ 16:30 - 18:22Beste KinderfilmOFFLINE: het leven is (g)een bonuslevel112 min (met nagesprek) / 10+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:45 - 11:38Korte EU AnimatieEuropees Kort: Sterke verhalen53 min / 8+
{ 12:45 - 13:45SpecialsPoesjes60 min (met nagesprek)
{ 14:00 - 15:00Dokument JuniorDOCS 160 min (met nagesprek) / 8+
{ 15:15 - 16:15SpecialsBrugklas60 min (met nagesprek) / 6+
{ 16:30 - 18:25Beste KinderfilmNiet te doen!115 min (met nagesprek) / 11+
Ketelhuis 3Film
{ 10:30 - 11:42Beste KinderfilmTed Sieger's Molly Monster72 min / 4+
{ 12:15 - 13:52Beste KinderfilmDe kleine grijze tractor en de dansende geit97 min (met nagesprek) / 5+
{ 14:00 - 15:32PanoramaEnclave92 min / 12+
{ 16:00 - 17:40Beste KinderfilmZip & Zap en het eiland van de kapitein100 min / 9+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 11:45Beste KinderfilmBlanka75 min / 9+
{ 12:15 - 13:59PanoramaSepp - de wolvenvriend104 min / 7+
{ 14:30 - 16:08PanoramaBroeders van de wind98 min / 10+
{ 16:30 - 18:00Speciale VertoningenThe 48 Hour Film Project Cinekid90 min / 8+
Westergas-theater
{ 10:45 - 12:05Beste Nederlandse FamiliefilmDummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba80 min / 6+
{ 12:30 - 14:15SpecialsPremière Mensjesrechten & debatbattle105 min (met nagesprek) / 8+
{ 14:45 - 16:25Kids & DocsPremière Kids & Docs100 min (met nagesprek) / 8+
{ 16:45 - 18:27Beste Nederlandse FamiliefilmMeesterSpion102 min (met nagesprek) / 6+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 13:00 - 14:00SpecialsDe Buitendienst60 min (met nagesprek) / 6+
{ 15:00 - 16:00PremièresPremière Puck en het verdwenen schaap60 min (met nagesprek) / 3+
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassTitelsong zingen met Berget Lewis60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassActeren met Brugklas60 min / 8+
{ 14:00 - 15:00MasterclassFilm acteren met Hidde Simons60 min / 8+
{ 15:30 - 16:30MasterclassFilm acteren met Hidde Simons60 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Kunstbende bus
{ 11:00 - 17:00Polytope
{ 12:00 - 12:15CineChat
{ 12:30 - 13:30Kunstbende presents talent!
{ 13:00 - 16:00Attachment: de poëziemachine