zaterdag 15 oktober

  • Niet te doen!Nagesprek met hoofdrolspeelster Léna Magnien (Aurore) 
  • Alleen op de wereld
  • Tactile OrchestraIn een stoffen muur zit een muziekstuk verstopt. Als je gaat aaien en bewegen hoor je de verschillende instrumenten.
  • Acteren met echte dieren, Alleen op de WereldEen dierentrainer en hoofdrolspeler Julian Ras van Alleen op de wereld (en Dummie de Mummie) leren je acteren met een varken.
filters down

Programmaonderdeel

Beste Kinderfilm
Cinekid Leeuw Nieuwe Media Award
Kids & Docs
Beste Nederlandse Familiefilm
Dokument Junior
Beste Europese Korte Animatiefilm
Nederlands Kort
Premières
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominaties
Installaties
Pitch & Plug
Mensjesrechten
Masterclass
Nu of Nooit
Verjaardagsfeestjes
Turkse jongens
Gast van het jaar
VR

trefwoord

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

leeftijd

Alle leeftijden
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locaties

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

Blokkenschema

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 12:08PanoramaBroeders van de wind98 min / 10+
{ 12:30 - 14:25Beste KinderfilmNiet te doen!115 min (met nagesprek) / 11+
{ 14:45 - 16:30Beste KinderfilmUilenbal105 min (met nagesprek) / 5+
{ 16:45 - 18:00Beste KinderfilmBlanka75 min / 9+
Ketelhuis 2Televisie
{ 10:45 - 11:32Korte EU AnimatieEuropees Kort: Klein maar fijn47 min / 3+
{ 12:00 - 13:00PremièresPremière Ben 1060 min / 4+
{ 13:30 - 14:30Kids & DocsKids & Docs special 160 min (met nagesprek)
{ 15:00 - 16:00PremièresFamilieverhalen60 min (met nagesprek) / 4+
{ 16:30 - 18:08PanoramaHet slaapschema98 min / 12+
Ketelhuis 3Film
{ 10:45 - 12:01Beste KinderfilmVillads wil vliegen76 min / 6+
{ 12:30 - 13:51PanoramaJill en Joy's winter81 min / 5+
{ 14:15 - 15:49PanoramaHoera, het is vakantie!94 min / 7+
{ 16:15 - 17:34PanoramaIn Your Dreams!79 min / 12+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 12:07Beste KinderfilmSwallows and Amazons97 min / 8+
{ 12:30 - 14:00Beste Nederlandse FamiliefilmMeester Kikker90 min / 6+
{ 14:30 - 15:41Beste KinderfilmDrakenhart71 min / 9+
{ 16:00 - 17:44PanoramaSepp - de wolvenvriend104 min / 7+
Westergas-theater
{ 10:15 - 12:00Dokument JuniorBlok 1 - Première Dokument Junior105 min (met nagesprek) / 8+
{ 12:45 - 14:30Dokument JuniorBlok 2 - Première Dokument Junior105 min (met nagesprek) / 8+
{ 15:00 - 16:15Beste KinderfilmJulius in winterland75 min / 6+
{ 16:45 - 17:51Beste KinderfilmMijn naam is Courgette66 min / 8+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 12:30 - 13:30SpecialsAlleen op de wereld60 min (met nagesprek) / 7+
{ 13:30 - 13:45CineChat15 min
{ 14:30 - 15:30Pitch & PlugWar Child Kidsclub vlogtutorial met Britt Scholte60 min (met nagesprek)
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMediaLab
{ 11:00 - 12:00MasterclassActeren en casting met A Million Kids60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassActeren met Uilenbal60 min / 7+
{ 14:00 - 15:00MasterclassActeren met echte dieren, Alleen op de Wereld60 min / 7+
{ 15:30 - 16:30MasterclassFilm acteren met Hidde Simons60 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Polytope
{ 13:00 - 16:00Attachment: de poëziemachine