Saturday 15 October

filters down

Program part

Best Children’s Film
Cinekid Lion New Media Award
Kids & Docs
Best Dutch Family Film
Dokument Junior
Best European Short Animation Film
Dutch Shorts
Premieres
Workshops
AppCamp
Panorama
Specials
Cinekid Kinderkast Nominations
Installations
Pitch & Plug
Just Kids
Masterclass
Now or Never
Birthdays
Turkish boys
Gast van het jaar
VR

keyword

Animatie
Avontuur
Beestenboel
Boekverfilming
CinekidKlapper
Echte verhalen
Grappig
Kort!
Onvergetelijk
Spannend
Sportief
Verre verhalen
Voor de allerkleinsten
Voor de hele familie

age

All ages
3+
4+
5+
6+
7+
8+
9+
10+
11+
12+
14+

Type

Cinekid - Film
Cinekid - Televisie
MediaLab

Locations

Masterclass
Animatieplaats
Installatie
MiniAppLab
Nieuwe Media Award
Workshop
age
tag
part
type
venue

DAY SCHEDULE

left
right
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Ketelhuis 1Film
{ 10:30 - 12:08PanoramaBrothers of the Wind98 min / 10+
{ 12:30 - 14:25Best Children’s FilmMiss Impossible115 min (with Q&A) / 11+
{ 14:45 - 16:30Best Children’s FilmOwls & Mice105 min (with Q&A) / 5+
{ 16:45 - 18:00Best Children’s FilmBlanka75 min / 9+
Ketelhuis 2Television
{ 10:45 - 11:32Short EU AnimationEuropean Shorts: Tiny Tales47 min / 3+
{ 12:00 - 13:00PremieresPremière Ben 1060 min / 4+
{ 13:30 - 14:30Kids & DocsKids & Docs special 160 min (with Q&A)
{ 15:00 - 16:00PremieresFamilieverhalen60 min (with Q&A) / 4+
{ 16:30 - 18:08PanoramaWe Are Family98 min / 12+
Ketelhuis 3Film
{ 10:45 - 12:01Best Children’s FilmVillads From Valby76 min / 6+
{ 12:30 - 13:51PanoramaJill and Joy's Winter81 min / 5+
{ 14:15 - 15:49PanoramaHoorah! It’s a holiday!94 min / 7+
{ 16:15 - 17:34PanoramaIn Your Dreams!79 min / 12+
MachinegebouwFilm/TV
{ 10:30 - 12:07Best Children’s FilmSwallows and Amazons97 min / 8+
{ 12:30 - 14:00Best Dutch Family FilmMr. Frog90 min / 6+
{ 14:30 - 15:41Best Children’s FilmDragonheart71 min / 9+
{ 16:00 - 17:44PanoramaLittle Mountain Boy104 min / 7+
Westergas-theater
{ 10:15 - 12:00Dokument JuniorBlok 1 - Première Dokument Junior105 min (with Q&A) / 8+
{ 12:45 - 14:30Dokument JuniorBlok 2 - Première Dokument Junior105 min (with Q&A) / 8+
{ 15:00 - 16:15Best Children’s FilmGet Santa75 min / 6+
{ 16:45 - 17:51Best Children’s FilmMy Life as a Courgette66 min / 8+
CinekeetFestivalterrein
{ 10:15 - 11:45SpecialsKleuterworkshop Rintje90 min / 4+
{ 12:30 - 13:30SpecialsRemi, Nobody's Boy60 min (with Q&A) / 7+
{ 13:30 - 13:45CineChat15 min
{ 14:30 - 15:30Pitch & PlugWar Child Kidsclub vlogtutorial met Britt Scholte60 min (with Q&A)
{ 16:30 - 16:45CineChat15 min
MEDIALABZuiveringshal
{ 10:30 - 17:00Installaties, Workshops, AppCamp, Masterclasses
Zie de plattegrond van het MediaLab
alle leeftijden
MasterclassMedia Lab
{ 11:00 - 12:00MasterclassActeren en casting met A Million Kids60 min / 8+
{ 12:30 - 13:30MasterclassActeren met Uilenbal60 min / 7+
{ 14:00 - 15:00MasterclassActeren met echte dieren, Alleen op de Wereld60 min / 7+
{ 15:30 - 16:30MasterclassFilm acteren met Hidde Simons60 min / 8+
BuitenFestivalterrein
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 7+
{ 10:45 - 16:45Cinekid VR Bios: 9+
{ 11:00 - 17:00I Vitelloni: Cinema Piccolo
{ 11:00 - 17:00Dromoscoop
{ 11:00 - 17:00Wondertafel
{ 11:00 - 17:00Zweefmolen
{ 11:00 - 17:00Superstar VR
{ 11:00 - 17:00Polytope
{ 13:00 - 16:00Attachment: de poëziemachine