Festival programma - Leeftijd 8-10

    zaterdag 21 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      De Buitendienst

      60 min / 8+

      Bekijk gloednieuwe beelden en kom kunst maken van afval!

    • { 16:30 - 18:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Mensjesrechten

      90 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Van rapster tot Roma-meisje, feestelijke première van drie documentaires.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première The One Minutes & Kendis

      60 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Première toffe 1-minutenfilmpjes van Urban Heroes en beats van DJ Kendis!

    • { 16:30 - 18:09 Ketelhuis 2
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 10:45 - 11:55 Ketelhuis 3
      Film

      Europees Kort: Samen tot het einde

      70 min / 8+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 8+

    • { 12:30 - 14:05 Ketelhuis 3
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 12:15 - 13:58 Machinegebouw
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 16:30 - 17:56 Machinegebouw
      Film

      Cloudboy + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Gesloten jongen beleeft avontuur met nieuwe familie in Lapland.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Masterclass #Scienceselfie

      60 min / 8+

      Maak zelf de raarste wetenschappelijke selfies die je kunt bedenken

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 12:30 - 14:00 Westergastheater
      Televisie

      Première Kids & Docs

      90 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Feestelijke vertoning van Buitenstebinnen, Mijn gelukkige ingewikkelde familie en Kendis.

    • { 14:30 - 16:13 Westergastheater
      Film

      Kappen!

      103 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Meeslepend Carry Slee-drama over loyaliteit, zinloos geweld en vriendschap.

    • { 16:45 - 18:14 Westergastheater
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    zondag 22 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Première Denktank

      60 min / 10+

      Vier tieners filosoferen over hun toekomst, denk je mee?

    • { 15:00 - 16:00 Cinekeet
      Televisie

      ReChill

      60 min / 8+

      Prikkels, lawaai, huiswerk! Rapper Akwasi maakt je weer helemaal Chill!

    • { 16:30 - 18:00 Cinekeet
      Film

      The 48 Hour Film Project Cinekid

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      EXTRA INGELASTE VERTONING!

      Een film maken in slechts 48 uur onmogelijk? Bekijk het zelf!

    • { 12:15 - 13:43 Ketelhuis 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 14:30 - 16:05 Ketelhuis 1
      Film

      Hotel de grote L + voorfilm

      95 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Samen met je zusjes een familiehotel runnen is best lastig.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Brugklas

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Bekijk nieuwe afleveringen met Brugklas-acteurs, plus meet & greet!

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Holy Story

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Eigentijdse, spannende verfilming van het verhaal van de ark van Noach

    • { 10:30 - 11:57 Ketelhuis 3
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 14:30 - 15:56 Ketelhuis 3
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 16:30 - 17:55 Ketelhuis 3
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 10:15 - 11:58 Machinegebouw
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 16:30 - 19:00 Machinegebouw
      Film

      The 48 Hour Film Project Cinekid + uitreiking

      150 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Een film maken in slechts 48 uur onmogelijk? Bekijk het zelf!

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Holy Story

      60 min / 8+

      Acteurs van Holy Story leren je de fijne kneepjes van het vak

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Hotel de Grote L

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Acteren met o.a. Julian Ras. Wie wil dat nou niet?

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Brugklas

      60 min / 8+

      Mis jij geen aflevering van Brugklas? Kom acteren met de cast

    • { 12:30 - 14:00 Westergastheater
      Televisie

      Debat Battle

      90 min / 10+

      Kom docu's kijken en debatteren met rapster Si-G en De Kleine Mo!

    • { 14:30 - 16:00 Westergastheater
      Televisie

      De Ludwigs - Op jacht naar de stenen schat

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Nieuwe afleveringen kijken met de acteurs, plus meet&greet!

    • { 16:30 - 18:30 Westergastheater
      Televisie

      Première KRO-NCRV Zapp Echt Gebeurd

      120 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Van slagerszoon tot kinderburgemeester, vertoning van vijf gloednieuwe documentaires.

    maandag 23 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Première Zapp Your Planet: Haai-Alarm!

      60 min / 9+

      Kijk samen met Rachel en de expeditie-helden naar hun avontuur!

    • { 15:30 - 16:15 Cinekeet
      Televisie

      Dokter Corrie

      45 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Dokter Corrie komt langs met haar boek en praat over verliefdheid, verkering, zoenen en veel meer!

    • { 16:45 - 18:00 Cinekeet
      Televisie

      Wadada News for Kids Awards

      75 min / 10+

      Wie wint de prijs voor het beste jeugdjournaalitem wereldwijd? Stem!

    • { 12:30 - 14:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Het Klokhuis Onderneemt

      90 min / 8+

      Een bedrijf beginnen? Leer er in deze Klokhuis-serie alles over en krijg daarna tips van experts in de zaal!

    • { 16:45 - 18:20 Ketelhuis 1
      Film

      Hotel de grote L + voorfilm

      95 min / 9+

      Samen met je zusjes een familiehotel runnen is best lastig.

    • { 10:30 - 11:40 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Samen tot het einde

      70 min / 8+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 8+

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs

      60 min / 9+

      Kijk naar De Kinderburgemeester, Slagershart & Meisje met een missie.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      SpangaS

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Nieuwe afleveringen kijken met de acteurs. Plus Q&A!

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      MovieMixMozaïek

      60 min / 10+

      Kijk samen met migrantenkinderen naar filmpjes over hun leven.

    • { 16:30 - 18:05 Ketelhuis 2
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 16:30 - 17:58 Ketelhuis 3
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 12:00 - 13:30 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 14:15 - 15:52 Machinegebouw
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 16:30 - 18:19 Machinegebouw
      Film

      Storm: letters van vuur

      109 min / 9+

      Zestiende-eeuwse klopjacht op boekdrukkerszoon die vecht voor het vrije woord.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met 100% Coco

      60 min / 8+

      Nola Kemper weet precies wat er op 'n filmset komt kijken

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Hoe word je nieuwspresentator? WADADA

      60 min / 8+

      Altijd al het al het nieuws willen presenteren? Grijp je kans!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met SpangaS

      60 min / 8+

      Op de planken met de cast: leerzaam en héél gezellig

    • { 12:30 - 13:56 Movies 2
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 14:45 - 16:03 Movies 2
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 10:30 - 11:59 Westergastheater
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 14:45 - 16:28 Westergastheater
      Film

      Sing Song + voorfilm

      103 min / 8+

      Swingende, muzikale en emotionele zoektocht naar een moeder in Suriname.

    dinsdag 24 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      De Vloer op Junior - Live

      60 min / 8+

      Altijd al willen acteren? Improviseer mee met echte acteurs!

    • { 10:15 - 11:33 Ketelhuis 1
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 12:15 - 13:44 Ketelhuis 1
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Docs: De Kleine Mo en Respect

      60 min / 9+

      Twee docu's over wereldverbeteraars. En Mo is er zelf ook!

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Girlpower!

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Hoezo mannenwereld? Rappende, dj-ende en skatende meisjes rule!

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Kids & Docs

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Gloednieuwe docu's Kendis, Buitenstebinnen & Mijn gelukkige ingewikkelde familie. Met Engelse ondertiteling.

    • { 16:30 - 18:07 Ketelhuis 2
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 14:15 - 16:04 Machinegebouw
      Film

      Storm: letters van vuur

      109 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zestiende-eeuwse klopjacht op boekdrukkerszoon die vecht voor het vrije woord.

    • { 16:30 - 18:13 Machinegebouw
      Film

      Kappen!

      103 min / 9+

      Meeslepend Carry Slee-drama over loyaliteit, zinloos geweld en vriendschap.

    • { 19:30 - 21:04 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      94 min / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Casting Zomer zonder mama met Elskes Kast

      60 min / 8+

      Word jij een van de spelers in deze nieuwe film?

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Virtual reality verhalen maken met Circus Noël

      60 min / 8+

      Maak je eigen virtual-realityverhaal met expert Mirjam Vosmeer

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Stokpaarden maken met Hobbyhorse Revolution

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Maak je eigen stokpaard volgens de nieuwe Finse rage

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Koningin van Niendorf

      60 min / 8+

      Volg acteerlessen van de regisseur van Koningin van Niendorf

    • { 12:30 - 13:58 Movies 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 14:45 - 16:15 Movies 1
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 14:45 - 16:11 Movies 2
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 10:15 - 11:58 Westergastheater
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    woensdag 25 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 15:30 - 17:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Kijken met je hersenen

      90 min / 10+

      Over hallucinaties en optische filmillusies, met goocheltrucs en gloednieuwe VR-game.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Echtscheiding

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Buitenstebinnen, Che, Mijn gelukkige ingewikkelde familie en een app.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première The One Minutes & Kop op

      60 min / 8+

      1-minuutfilmpjes van asielzoekerskinderen en Kop Op.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Shorts by Kids

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Filmpjes gemaakt door kinderen. Wie wint de Shorts by Kids-prijs?

    • { 16:30 - 18:05 Ketelhuis 3
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 10:30 - 11:48 Machinegebouw
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 16:45 - 18:11 Machinegebouw
      Film

      Cloudboy + voorfilm

      86 min / 9+

      Gesloten jongen beleeft avontuur met nieuwe familie in Lapland.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Casting Elskes Kast

      60 min / 8+

      Elskes Kast is op zoek naar nieuw acteertalent. Doe auditie!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Mees Kees langs de lijn

      60 min / 8+

      Met regisseur Aniëlle Webster en acteur Ole Kroes (Sep)

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Stem acteren met De kleine vampier 3D

      60 min / 8+

      Met de stemregisseur van animatiefilm De kleine vampier

    • { 12:30 - 14:13 Movies 1
      Film

      Sing Song + voorfilm

      103 min / 8+

      Swingende, muzikale en emotionele zoektocht naar een moeder in Suriname.

    • { 12:45 - 14:10 Movies 2
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 14:45 - 16:22 Movies 2
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    donderdag 26 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 14:15 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Mondo Leone show

      45 min / 8+

      Theatershow over eerste YouTube-hit.

    • { 17:00 - 18:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Sexy worden kan iedereen

      60 min / 9+

      Met o.a. Insta-ster Fetching_tigerss.

    • { 16:15 - 17:55 Ketelhuis 1
      Film

      Nederlands Kort

      100 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Programma met de mooiste nieuwe korte films van Nederlandse bodem

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Cinekid College voor ouders: Help, mijn kind is een YouTuber

      60 min / 10+

      Met experts en de docu Het meisje van 672k.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs

      60 min / 9+

      Kijk naar Vechten tegen de wind, Respect & Little Fire.

    • { 16:30 - 18:09 Ketelhuis 2
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 11:30 - 12:30 Ketelhuis 3
      Film

      Er was eens... iets anders

      60 min / 8+

      Vier sprookjes met een moderne twist in deze vrolijke animatie compilatie.

    • { 12:15 - 14:00 Machinegebouw
      Televisie

      Youtube Tutorial Show

      105 min / 8+

      Noah Zeeuw en Rooy ontvangen Clonny Games, Cjoelmovies, StudioTijger, Juullife e.a.

    • { 14:30 - 16:00 Machinegebouw
      Televisie

      Musical.ly Live Show

      90 min / 8+

      Dans mee bij de allereerste musical.ly-show, met onder andere Officialsaarx!

    • { 16:30 - 18:00 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 19:30 - 21:05 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Dubbele Lotje

      60 min / 8+

      Leer acteren van de regisseur van Dubbele Lotje

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Musical.ly met @officialsaarx

      60 min / 8+

      Hoe word je een succesvolle ‘muser’? officialsaarx helpt je op weg

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Reclamecasting met Moederannecasting

      60 min / 8+

      Acteren in een commercial, hoe doe je dat?

    • { 12:30 - 14:13 Movies 1
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 14:30 - 15:57 Movies 1
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 12:45 - 14:22 Movies 2
      Film

      Bugsy Malone

      97 min / 8+

      Swingende gangstermusical waarbij alle rollen door kinderen worden gespeeld.

    vrijdag 27 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 16:00 - 17:00 Cinekeet
      Televisie

      Polska Warrior

      60 min / 8+

      Animatiespecial met Gouden Kalf winnaar Polska Warrior en de makers!

    • { 12:30 - 13:59 Ketelhuis 1
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 14:30 - 15:58 Ketelhuis 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 10:30 - 11:30 Ketelhuis 2
      Film

      Er was eens... iets anders

      60 min / 8+

      Vier sprookjes met een moderne twist in deze vrolijke animatie compilatie.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Vluchtelingen

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Kijk Hallo Salaam & Merna in de spotlight en praat met de makers.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Best of Cinekid nominaties non fictie

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Hallo, ik heb kanker
      Slagershart
      Ik ben Nederlander

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Best of Cinekid nominaties fictie

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      George & Paul
      Zenith
      Kop op

    • { 16:15 - 17:52 Ketelhuis 3
      Film

      Bugsy Malone

      97 min / 8+

      Swingende gangstermusical waarbij alle rollen door kinderen worden gespeeld.

    • { 10:30 - 11:57 Machinegebouw
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Televisie

      School Magic Live show!

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Nieuwe afleveringen plus liveshow van Rob en Emiel!

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Casting voor Mnk Boy

      60 min / 8+

      Spreek jij zowel Turks als Nederlands? Doe auditie voor Mnk Boy!

    • { 14:15 - 15:15 Masterclass
      MediaLab

      Stemmencasting Hotel Transylvania 3

      60 min / 8+

      Altijd al een animatiefilm willen inspreken? Doe auditie!

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Stemmencasting Hotel Transylvania 3

      60 min / 8+

      Altijd al een animatiefilm willen inspreken? Doe auditie!

    • { 12:30 - 14:09 Movies 1
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 14:30 - 15:55 Movies 1
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.