Festival programma - Leeftijd 6-7

    zaterdag 21 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Powerpuff Girls

      60 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Bekijk 5 spiksplinternieuwe afleveringen en ontmoet de stemacteur!

    • { 14:30 - 15:56 Ketelhuis 3
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Masterclass Dance Battle

      60 min / 7+

      Maker van de Dance Heroes-app stoomt je klaar voor ’n battle.

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Casting met Jut & Jul

      60 min / 7+

      Kom meedoen aan een echte casting van Jut & Jul

    • { 10:30 - 11:55 Westergastheater
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    zondag 22 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 16:45 - 17:46 Ketelhuis 1
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    • { 10:45 - 11:56 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Reizen in je stoel

      71 min / 6+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 6+

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Film

      Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Avontuurlijke speurtocht door Egypte naar de graftombe van Dummies ouders.

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 10:30 - 12:04 Westergastheater
      Film

      100% Coco + voorfilm

      94 min / 6+

      Introverte brugpieper Coco is stiekem een populaire modevlogger.

    maandag 23 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:30 - 12:01 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine vampier 3D

      91 min / 6+

      Mensenkind en jonge vampier strijden samen tegen vampierjagers.

    • { 14:30 - 16:01 Ketelhuis 1
      Film

      Het zakmes: 25 jaar!

      91 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kleine Mees gaat op zoek naar net verhuisde vriend.

    • { 12:45 - 14:11 Movies 1
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 14:45 - 16:08 Movies 1
      Film

      Mees Kees langs de lijn + voorfilm

      83 min / 6+

      Mees Kees’ creatieve toekomstproject vervalt. Er moet gevoetbald worden!

    • { 12:30 - 14:04 Westergastheater
      Film

      100% Coco + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Introverte brugpieper Coco is stiekem een populaire modevlogger.

    • { 16:45 - 17:46 Westergastheater
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    dinsdag 24 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 15:30 - 16:30 Cinekeet
      Televisie

      Première OK. K.O.!

      60 min / 6+

      Nieuwe afleveringen van de animatieserie over knotsgekke K.O., wannabe superheld.

    • { 11:00 - 12:30 Circustent
      Televisie

      Première Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met live acts!

    • { 16:00 - 17:30 Circustent
      Televisie

      Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met circusvoorstelling!

    • { 14:30 - 15:55 Ketelhuis 1
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 10:15 - 11:49 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 12:15 - 13:56 Ketelhuis 3
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 10:15 - 11:48 Machinegebouw
      Film

      Toen mijn vader een struik werd + voorfilm

      93 min / 6+

      Vluchtend voor oorlog beleeft Toda een spannend en absurd avontuur.

    • { 12:00 - 13:30 Machinegebouw
      Film

      Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet + voorfilm

      90 min / 6+

      Avontuurlijke speurtocht door Egypte naar de graftombe van Dummies ouders.

    woensdag 25 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Casting Masterclass XL

      60 min / 7+

      Leer alles over castings, met acteurs uit Circus Noël!

    • { 11:00 - 12:30 Circustent
      Televisie

      Première Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met live acts!

    • { 16:00 - 17:30 Circustent
      Televisie

      Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met circusvoorstelling!

    • { 10:15 - 11:38 Ketelhuis 1
      Film

      Mees Kees langs de lijn + voorfilm

      83 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Mees Kees’ creatieve toekomstproject vervalt. Er moet gevoetbald worden!

    • { 12:15 - 13:46 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine vampier 3D

      91 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Mensenkind en jonge vampier strijden samen tegen vampierjagers.

    • { 16:30 - 18:03 Ketelhuis 1
      Film

      Toen mijn vader een struik werd + voorfilm

      93 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Vluchtend voor oorlog beleeft Toda een spannend en absurd avontuur.

    • { 10:15 - 11:56 Ketelhuis 3
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 14:30 - 16:04 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      3D Animatiefilm maken met De kleine vampier 3D

      60 min / 7+

      Een animatiefilm maak je zo.

    donderdag 26 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 12:00 - 13:40 Ketelhuis 1
      Film

      De jungle bende + voorfilm

      100 min / 6+

      Een 3D-jungle-avontuur van de makers van de gelijknamige serie.

    • { 14:00 - 15:41 Ketelhuis 1
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 10:30 - 11:41 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Reizen in je stoel

      71 min / 6+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 6+

    • { 12:45 - 14:19 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 10:15 - 11:36 Machinegebouw
      Film

      Ernest & Celestine

      81 min / 6+

      Hartverwarmende vriendschap tussen een grote beer en een kleine muis.

    vrijdag 27 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:15 - 11:55 Ketelhuis 1
      Film

      De jungle bende + voorfilm

      100 min / 6+

      Een 3D-jungle-avontuur van de makers van de gelijknamige serie.

    • { 16:30 - 18:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Mees Kees de serie

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kijk samen met Mees Kees en schoolhoofd Dreus naar afleveringen!

    • { 12:30 - 13:56 Ketelhuis 3
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 14:45 - 15:46 Machinegebouw
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    • { 16:15 - 17:40 Machinegebouw
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.