Festival programma - Leeftijd 3-5

    zaterdag 21 oktober blokkenschema (pdf)

    zondag 22 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:51 Ketelhuis 1
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    maandag 23 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Première KRO-NCRV Kindertijd met optreden Apennoten

      60 min / 4+

      Bekijk gloednieuwe filmpjes en maak muziek met de Apennoten-muzikanten!

    • { 10:45 - 11:28 Ketelhuis 3
      Film

      Beeldspraak

      43 min / 3+

      Compilatie van korte animatie films gebasseerd op bekende kinderboeken

    • { 10:15 - 11:36 Machinegebouw
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    dinsdag 24 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:23 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Kleine vriendjes

      53 min / 4+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 4+

    • { 14:30 - 15:58 Ketelhuis 3
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    woensdag 25 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Verhalen uit de Schatkist

      60 min / 4+

      Kimberly vertelt je zelf prachtige geanimeerde Bijbelse verhalen.

    • { 14:30 - 16:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Evi & Co.

      90 min (aansl. nagesprek) / 4+

      Serie over Evi en haar eigen kringloopwinkel, met meet&greet!

    • { 10:45 - 11:38 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Kleine vriendjes

      53 min / 4+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 4+

    • { 12:30 - 13:58 Ketelhuis 3
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      Dikkertje Dap + voorfilm

      85 min / 3+

      Waarom mogen giraffen niet naar school? Oneerlijk, vindt Dikkertje Dap.

    donderdag 26 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:15 - 11:36 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine grijze tractor redt de boerderij + voorfilm

      81 min / 5+

      Nieuwste deel van vrolijke reeks over Fergie de grijze tractor.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Evi & Co.

      60 min (aansl. nagesprek) / 4+

      Serie over Evi en haar eigen kringloopwinkel.

    • { 10:15 - 10:58 Ketelhuis 3
      Film

      Beeldspraak

      43 min / 3+

      Compilatie van korte animatie films gebasseerd op bekende kinderboeken

    • { 14:45 - 15:57 Ketelhuis 3
      Film

      Verhalen uit het meer + voorfilm

      72 min / 4+

      Natuursprookje over het nieuwsgierige groene wezentje Flip en zijn dierenvrienden.

    vrijdag 27 oktober blokkenschema (pdf)