Festival programma - per dag

    zaterdag 21 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:51 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine grijze tractor redt de boerderij + voorfilm

      81 min / 5+

      Nieuwste deel van vrolijke reeks over Fergie de grijze tractor.

    • { 10:30 - 11:51 Machinegebouw
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 10:30 - 11:55 Westergastheater
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:55 Ketelhuis 3
      Film

      Europees Kort: Samen tot het einde

      70 min / 8+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 8+

    • { 11:00 - 12:46 Ketelhuis 2
      Film

      Little Wing + voorfilm

      106 min / 11+

      Zoektocht van een dapper meisje naar haar verdwenen vader.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Masterclass Dance Battle

      60 min / 7+

      Maker van de Dance Heroes-app stoomt je klaar voor ’n battle.

    • { 12:15 - 13:43 Ketelhuis 1
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 12:15 - 13:58 Machinegebouw
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Masterclass #Scienceselfie

      60 min / 8+

      Maak zelf de raarste wetenschappelijke selfies die je kunt bedenken

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      De Buitendienst

      60 min / 8+

      Bekijk gloednieuwe beelden en kom kunst maken van afval!

    • { 12:30 - 14:00 Westergastheater
      Televisie

      Première Kids & Docs

      90 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Feestelijke vertoning van Buitenstebinnen, Mijn gelukkige ingewikkelde familie en Kendis.

    • { 12:30 - 14:05 Ketelhuis 3
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première The One Minutes & Kendis

      60 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Première toffe 1-minutenfilmpjes van Urban Heroes en beats van DJ Kendis!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Casting met Jut & Jul

      60 min / 7+

      Kom meedoen aan een echte casting van Jut & Jul

    • { 14:15 - 15:40 Ketelhuis 1
      Film

      Dikkertje Dap + voorfilm

      85 min / 3+

      Waarom mogen giraffen niet naar school? Oneerlijk, vindt Dikkertje Dap.

    • { 14:30 - 16:13 Westergastheater
      Film

      Kappen!

      103 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Meeslepend Carry Slee-drama over loyaliteit, zinloos geweld en vriendschap.

    • { 14:30 - 15:56 Ketelhuis 3
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Powerpuff Girls

      60 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Bekijk 5 spiksplinternieuwe afleveringen en ontmoet de stemacteur!

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 16:30 - 18:09 Ketelhuis 2
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 16:30 - 17:56 Machinegebouw
      Film

      Cloudboy + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Gesloten jongen beleeft avontuur met nieuwe familie in Lapland.

    • { 16:30 - 18:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Mensjesrechten

      90 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Van rapster tot Roma-meisje, feestelijke première van drie documentaires.

    • { 16:30 - 18:08 Ketelhuis 3
      Film

      Tschick + voorfilm

      98 min / 12+

      Maik en Tschick maken een wilde roadtrip door Oost-Duitsland.

    • { 16:45 - 18:14 Westergastheater
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    zondag 22 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:15 - 11:58 Machinegebouw
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 10:30 - 11:51 Ketelhuis 1
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 10:30 - 11:57 Ketelhuis 3
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 10:30 - 12:04 Westergastheater
      Film

      100% Coco + voorfilm

      94 min / 6+

      Introverte brugpieper Coco is stiekem een populaire modevlogger.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:56 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Reizen in je stoel

      71 min / 6+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 6+

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Holy Story

      60 min / 8+

      Acteurs van Holy Story leren je de fijne kneepjes van het vak

    • { 12:15 - 13:43 Ketelhuis 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 12:15 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première De Locker

      45 min (aansl. nagesprek) / 12+

      Vertellen we elkaar op social media echt wat ons bezighoudt? In De Locker doen jonge makers hun oprechte verhaal!

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Film

      Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Avontuurlijke speurtocht door Egypte naar de graftombe van Dummies ouders.

    • { 12:30 - 14:04 Ketelhuis 3
      Film

      Little Harbour + voorfilm

      94 min / 12+

      Eenzaam meisje vindt troost bij zorg voor gevonden babytweeling.

    • { 12:30 - 14:00 Westergastheater
      Televisie

      Debat Battle

      90 min / 10+

      Kom docu's kijken en debatteren met rapster Si-G en De Kleine Mo!

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Première Denktank

      60 min / 10+

      Vier tieners filosoferen over hun toekomst, denk je mee?

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Hotel de Grote L

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Acteren met o.a. Julian Ras. Wie wil dat nou niet?

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Brugklas

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Bekijk nieuwe afleveringen met Brugklas-acteurs, plus meet & greet!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 14:30 - 15:56 Ketelhuis 3
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 14:30 - 16:05 Ketelhuis 1
      Film

      Hotel de grote L + voorfilm

      95 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Samen met je zusjes een familiehotel runnen is best lastig.

    • { 14:30 - 16:00 Westergastheater
      Televisie

      De Ludwigs - Op jacht naar de stenen schat

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Nieuwe afleveringen kijken met de acteurs, plus meet&greet!

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Holy Story

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Eigentijdse, spannende verfilming van het verhaal van de ark van Noach

    • { 15:00 - 16:00 Cinekeet
      Televisie

      ReChill

      60 min / 8+

      Prikkels, lawaai, huiswerk! Rapper Akwasi maakt je weer helemaal Chill!

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Brugklas

      60 min / 8+

      Mis jij geen aflevering van Brugklas? Kom acteren met de cast

    • { 16:30 - 18:00 Cinekeet
      Film

      The 48 Hour Film Project Cinekid

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      EXTRA INGELASTE VERTONING!

      Een film maken in slechts 48 uur onmogelijk? Bekijk het zelf!

    • { 16:30 - 17:55 Ketelhuis 3
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 16:30 - 18:30 Westergastheater
      Televisie

      Première KRO-NCRV Zapp Echt Gebeurd

      120 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Van slagerszoon tot kinderburgemeester, vertoning van vijf gloednieuwe documentaires.

    • { 16:30 - 19:00 Machinegebouw
      Film

      The 48 Hour Film Project Cinekid + uitreiking

      150 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Een film maken in slechts 48 uur onmogelijk? Bekijk het zelf!

    • { 16:30 - 18:01 Ketelhuis 2
      Film

      Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    • { 16:45 - 17:46 Ketelhuis 1
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    maandag 23 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:36 Machinegebouw
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:40 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Samen tot het einde

      70 min / 8+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 8+

    • { 10:30 - 12:01 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine vampier 3D

      91 min / 6+

      Mensenkind en jonge vampier strijden samen tegen vampierjagers.

    • { 10:30 - 11:59 Westergastheater
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:28 Ketelhuis 3
      Film

      Beeldspraak

      43 min / 3+

      Compilatie van korte animatie films gebasseerd op bekende kinderboeken

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met 100% Coco

      60 min / 8+

      Nola Kemper weet precies wat er op 'n filmset komt kijken

    • { 12:00 - 13:46 Ketelhuis 3
      Film

      Little Wing + voorfilm

      106 min / 11+

      Zoektocht van een dapper meisje naar haar verdwenen vader.

    • { 12:00 - 13:30 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Kijk naar De Kinderburgemeester, Slagershart & Meisje met een missie.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Hoe word je nieuwspresentator? WADADA

      60 min / 8+

      Altijd al het al het nieuws willen presenteren? Grijp je kans!

    • { 12:30 - 14:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Het Klokhuis Onderneemt

      90 min / 8+

      Een bedrijf beginnen? Leer er in deze Klokhuis-serie alles over en krijg daarna tips van experts in de zaal!

    • { 12:30 - 14:04 Westergastheater
      Film

      100% Coco + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Introverte brugpieper Coco is stiekem een populaire modevlogger.

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Première KRO-NCRV Kindertijd met optreden Apennoten

      60 min / 4+

      Bekijk gloednieuwe filmpjes en maak muziek met de Apennoten-muzikanten!

    • { 12:30 - 13:56 Movies 2
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 12:45 - 14:11 Movies 1
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      SpangaS

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Nieuwe afleveringen kijken met de acteurs. Plus Q&A!

    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Première Zapp Your Planet: Haai-Alarm!

      60 min / 9+

      Kijk samen met Rachel en de expeditie-helden naar hun avontuur!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 14:15 - 15:52 Machinegebouw
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 14:15 - 15:46 Ketelhuis 3
      Film

      Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    • { 14:30 - 16:01 Ketelhuis 1
      Film

      Het zakmes: 25 jaar!

      91 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kleine Mees gaat op zoek naar net verhuisde vriend.

    • { 14:45 - 16:28 Westergastheater
      Film

      Sing Song + voorfilm

      103 min / 8+

      Swingende, muzikale en emotionele zoektocht naar een moeder in Suriname.

    • { 14:45 - 16:03 Movies 2
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 14:45 - 16:08 Movies 1
      Film

      Mees Kees langs de lijn + voorfilm

      83 min / 6+

      Mees Kees’ creatieve toekomstproject vervalt. Er moet gevoetbald worden!

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      MovieMixMozaïek

      60 min / 10+

      Kijk samen met migrantenkinderen naar filmpjes over hun leven.

    • { 15:30 - 16:15 Cinekeet
      Televisie

      Dokter Corrie

      45 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Dokter Corrie komt langs met haar boek en praat over verliefdheid, verkering, zoenen en veel meer!

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met SpangaS

      60 min / 8+

      Op de planken met de cast: leerzaam en héél gezellig

    • { 16:30 - 18:19 Machinegebouw
      Film

      Storm: letters van vuur

      109 min / 9+

      Zestiende-eeuwse klopjacht op boekdrukkerszoon die vecht voor het vrije woord.

    • { 16:30 - 18:05 Ketelhuis 2
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 16:30 - 17:58 Ketelhuis 3
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 16:45 - 18:00 Cinekeet
      Televisie

      Wadada News for Kids Awards

      75 min / 10+

      Wie wint de prijs voor het beste jeugdjournaalitem wereldwijd? Stem!

    • { 16:45 - 17:46 Westergastheater
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    • { 16:45 - 18:20 Ketelhuis 1
      Film

      Hotel de grote L + voorfilm

      95 min / 9+

      Samen met je zusjes een familiehotel runnen is best lastig.

    • { 19:30 - 21:01 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    dinsdag 24 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:15 - 11:48 Machinegebouw
      Film

      Toen mijn vader een struik werd + voorfilm

      93 min / 6+

      Vluchtend voor oorlog beleeft Toda een spannend en absurd avontuur.

    • { 10:15 - 11:33 Ketelhuis 1
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 10:15 - 11:58 Westergastheater
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 10:15 - 11:49 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 10:30 - 11:23 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Kleine vriendjes

      53 min / 4+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 4+

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 11:00 - 12:30 Circustent
      Televisie

      Première Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met live acts!

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Casting Zomer zonder mama met Elskes Kast

      60 min / 8+

      Word jij een van de spelers in deze nieuwe film?

    • { 12:00 - 13:30 Machinegebouw
      Film

      Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet + voorfilm

      90 min / 6+

      Avontuurlijke speurtocht door Egypte naar de graftombe van Dummies ouders.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Docs: De Kleine Mo en Respect

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Drie docu's over wereldverbeteraars. En Mo is er zelf ook!

    • { 12:15 - 13:44 Ketelhuis 1
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 12:15 - 13:56 Ketelhuis 3
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 12:30 - 13:58 Movies 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Virtual reality verhalen maken met Circus Noël

      60 min / 8+

      Maak je eigen virtual-realityverhaal met expert Mirjam Vosmeer

    • { 12:30 - 14:01 Movies 2
      Film

      Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      De Vloer op Junior - Live

      60 min / 8+

      Altijd al willen acteren? Improviseer mee met echte acteurs!

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Girlpower!

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Hoezo mannenwereld? Rappende, dj-ende en skatende meisjes rule!

    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Niet geschikt voor kinderen. Of wel?

      60 min / 12+

      Kijk en geef jouw mening!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Stokpaarden maken met Hobbyhorse Revolution

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Maak je eigen stokpaard volgens de nieuwe Finse rage

    • { 14:15 - 16:04 Machinegebouw
      Film

      Storm: letters van vuur

      109 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zestiende-eeuwse klopjacht op boekdrukkerszoon die vecht voor het vrije woord.

    • { 14:30 - 15:55 Ketelhuis 1
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 14:30 - 15:58 Ketelhuis 3
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 14:45 - 16:11 Movies 2
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 14:45 - 16:15 Movies 1
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Kids & Docs

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Gloednieuwe docu's Kendis, Buitenstebinnen & Mijn gelukkige ingewikkelde familie. Met Engelse ondertiteling.

    • { 15:30 - 16:30 Cinekeet
      Televisie

      Première OK. K.O.!

      60 min / 6+

      Nieuwe afleveringen van de animatieserie over knotsgekke K.O., wannabe superheld.

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Koningin van Niendorf

      60 min / 8+

      Volg acteerlessen van de regisseur van Koningin van Niendorf

    • { 16:00 - 17:30 Circustent
      Televisie

      Circus Noël

      90 min / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met circusvoorstelling!

    • { 16:30 - 18:07 Ketelhuis 2
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 16:30 - 18:16 Ketelhuis 1
      Film

      Little Wing + voorfilm

      106 min / 11+

      Zoektocht van een dapper meisje naar haar verdwenen vader.

    • { 16:30 - 18:08 Ketelhuis 3
      Film

      Tschick + voorfilm

      98 min / 12+

      Maik en Tschick maken een wilde roadtrip door Oost-Duitsland.

    • { 16:30 - 18:13 Machinegebouw
      Film

      Kappen!

      103 min / 9+

      Meeslepend Carry Slee-drama over loyaliteit, zinloos geweld en vriendschap.

    • { 19:30 - 21:04 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      94 min / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    woensdag 25 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:15 - 11:38 Ketelhuis 1
      Film

      Mees Kees langs de lijn + voorfilm

      83 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Mees Kees’ creatieve toekomstproject vervalt. Er moet gevoetbald worden!

    • { 10:15 - 11:56 Ketelhuis 3
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:30 - 11:48 Machinegebouw
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 10:45 - 11:38 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Kleine vriendjes

      53 min / 4+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 4+

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      3D Animatiefilm maken met De kleine vampier 3D

      60 min / 7+

      Een animatiefilm maak je zo.

    • { 11:00 - 12:30 Circustent
      Televisie

      Première Circus Noël

      90 min / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met live acts!

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Echtscheiding

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Buitenstebinnen, Che, Mijn gelukkige ingewikkelde familie en een app.

    • { 12:15 - 13:46 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine vampier 3D

      91 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Mensenkind en jonge vampier strijden samen tegen vampierjagers.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Casting Elskes Kast

      60 min / 8+

      Elskes Kast is op zoek naar nieuw acteertalent. Doe auditie!

    • { 12:30 - 14:13 Movies 1
      Film

      Sing Song + voorfilm

      103 min / 8+

      Swingende, muzikale en emotionele zoektocht naar een moeder in Suriname.

    • { 12:30 - 13:58 Ketelhuis 3
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Verhalen uit de Schatkist

      60 min / 4+

      Kimberly vertelt je zelf prachtige geanimeerde Bijbelse verhalen.

    • { 12:45 - 14:10 Movies 2
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première The One Minutes & Kop op

      60 min / 8+

      1-minuutfilmpjes van asielzoekerskinderen en Kop Op.

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Mees Kees langs de lijn

      60 min / 8+

      Met regisseur Aniëlle Webster en acteur Ole Kroes (Sep)

    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Casting Masterclass XL

      60 min / 7+

      Leer alles over castings, met acteurs uit Circus Noël!

    • { 14:30 - 16:04 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 14:30 - 16:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Evi & Co.

      90 min (aansl. nagesprek) / 4+

      Serie over Evi en haar eigen kringloopwinkel, met meet&greet!

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      Dikkertje Dap + voorfilm

      85 min / 3+

      Waarom mogen giraffen niet naar school? Oneerlijk, vindt Dikkertje Dap.

    • { 14:45 - 16:22 Movies 2
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 14:45 - 16:23 Movies 1
      Film

      Tschick + voorfilm

      98 min / 12+

      Maik en Tschick maken een wilde roadtrip door Oost-Duitsland.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Shorts by Kids

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Filmpjes gemaakt door kinderen. Wie wint de Shorts by Kids-prijs?

    • { 15:30 - 17:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Kijken met je hersenen

      90 min / 10+

      Over hallucinaties en optische filmillusies, met goocheltrucs en gloednieuwe VR-game.

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Stem acteren met De kleine vampier 3D

      60 min / 8+

      Met de stemregisseur van animatiefilm De kleine vampier

    • { 16:00 - 17:30 Circustent
      Televisie

      Circus Noël

      90 min / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met circusvoorstelling!

    • { 16:30 - 18:03 Ketelhuis 1
      Film

      Toen mijn vader een struik werd + voorfilm

      93 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Vluchtend voor oorlog beleeft Toda een spannend en absurd avontuur.

    • { 16:30 - 18:03 Ketelhuis 2
      Film

      De jongen op de brug + voorfilm

      93 min / 11+

      Nieuwsgierige jongen heeft goedbedoeld plan met verstrekkende gevolgen.

    • { 16:30 - 18:05 Ketelhuis 3
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 16:45 - 18:11 Machinegebouw
      Film

      Cloudboy + voorfilm

      86 min / 9+

      Gesloten jongen beleeft avontuur met nieuwe familie in Lapland.

    • { 19:30 - 21:13 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Little Wing + voorfilm

      103 min / 11+

      Zoektocht van een dapper meisje naar haar verdwenen vader.

    donderdag 26 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:36 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine grijze tractor redt de boerderij + voorfilm

      81 min / 5+

      Nieuwste deel van vrolijke reeks over Fergie de grijze tractor.

    • { 10:15 - 10:58 Ketelhuis 3
      Film

      Beeldspraak

      43 min / 3+

      Compilatie van korte animatie films gebasseerd op bekende kinderboeken

    • { 10:15 - 11:36 Machinegebouw
      Film

      Ernest & Celestine

      81 min / 6+

      Hartverwarmende vriendschap tussen een grote beer en een kleine muis.

    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:41 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Reizen in je stoel

      71 min / 6+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 6+

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Dubbele Lotje

      60 min / 8+

      Leer acteren van de regisseur van Dubbele Lotje

    • { 11:30 - 12:30 Ketelhuis 3
      Film

      Er was eens... iets anders

      60 min / 8+

      Vier sprookjes met een moderne twist in deze vrolijke animatie compilatie.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Cinekid College voor ouders: Help, mijn kind is een YouTuber

      60 min / 10+

      Met experts en de docu Het meisje van 672k.

    • { 12:00 - 13:40 Ketelhuis 1
      Film

      De jungle bende + voorfilm

      100 min / 6+

      Een 3D-jungle-avontuur van de makers van de gelijknamige serie.

    • { 12:15 - 14:00 Machinegebouw
      Televisie

      Youtube Tutorial Show

      105 min / 8+

      Noah Zeeuw en Rooy ontvangen Clonny Games, Cjoelmovies, StudioTijger, Juullife e.a.

    • { 12:30 - 14:13 Movies 1
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Musical.ly met @officialsaarx

      60 min / 8+

      Hoe word je een succesvolle ‘muser’? officialsaarx helpt je op weg

    • { 12:45 - 14:22 Movies 2
      Film

      Bugsy Malone

      97 min / 8+

      Swingende gangstermusical waarbij alle rollen door kinderen worden gespeeld.

    • { 12:45 - 14:19 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Kijk naar Vechten tegen de wind, Respect & Little Fire.

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Instagram foto’s maken met Fetching_tigerss

      60 min / 11+

      Leer van Annegien hoe ze van die betoverende insta-foto's maakt

    • { 14:00 - 15:41 Ketelhuis 1
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 14:15 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Mondo Leone show

      45 min / 8+

      Theatershow over eerste YouTube-hit.

    • { 14:30 - 16:00 Machinegebouw
      Televisie

      Musical.ly Live Show

      90 min / 8+

      Dans mee bij de allereerste musical.ly-show, met onder andere Officialsaarx!

    • { 14:30 - 15:57 Movies 1
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 14:45 - 15:57 Ketelhuis 3
      Film

      Verhalen uit het meer + voorfilm

      72 min / 4+

      Natuursprookje over het nieuwsgierige groene wezentje Flip en zijn dierenvrienden.

    • { 14:45 - 16:18 Movies 2
      Film

      De jongen op de brug + voorfilm

      93 min / 11+

      Nieuwsgierige jongen heeft goedbedoeld plan met verstrekkende gevolgen.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Evi & Co.

      60 min (aansl. nagesprek) / 4+

      Serie over Evi en haar eigen kringloopwinkel.

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Reclamecasting met Moederannecasting

      60 min / 8+

      Acteren in een commercial, hoe doe je dat?

    • { 16:15 - 17:55 Ketelhuis 1
      Film

      Nederlands Kort

      100 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Programma met de mooiste nieuwe korte films van Nederlandse bodem

    • { 16:30 - 18:04 Ketelhuis 3
      Film

      Little Harbour + voorfilm

      94 min / 12+

      Eenzaam meisje vindt troost bij zorg voor gevonden babytweeling.

    • { 16:30 - 18:00 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 16:30 - 18:09 Ketelhuis 2
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 17:00 - 18:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Iedereen is mooi!

      60 min / 9+

      Met o.a. Insta-ster Fetching_tigerss.

    • { 19:30 - 21:05 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    vrijdag 27 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:55 Ketelhuis 1
      Film

      De jungle bende + voorfilm

      100 min / 6+

      Een 3D-jungle-avontuur van de makers van de gelijknamige serie.

    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:30 Ketelhuis 2
      Film

      Er was eens... iets anders

      60 min / 8+

      Vier sprookjes met een moderne twist in deze vrolijke animatie compilatie.

    • { 10:30 - 11:57 Machinegebouw
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:57 Ketelhuis 3
      Film

      Verhalen uit het meer + voorfilm

      72 min / 4+

      Natuursprookje over het nieuwsgierige groene wezentje Flip en zijn dierenvrienden.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Vluchtelingen

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Kijk Hallo Salaam & Merna in de spotlight en praat met de makers.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Casting voor Mnk Boy

      60 min / 8+

      Doe auditie voor Mnk Boy!

    • { 12:30 - 14:09 Movies 1
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 12:30 - 13:56 Ketelhuis 3
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 12:30 - 13:59 Ketelhuis 1
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Televisie

      School Magic Live show!

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Nieuwe afleveringen plus liveshow van Rob en Emiel!

    • { 12:45 - 14:13 Movies 2
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 13:00 - 15:30 Cinekeet
      Televisie

      Best of Cinekid: Kleutermarathon

      150 min / 3+

      Twee en half uur lang de leukste en grappigste filmpjes speciaal voor de kleinsten. Blijf zolang of zo kort als je wilt. Met gasten, voorlezen en meer! 

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Best of Cinekid nominaties non fictie

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Hallo, ik heb kanker
      Slagershart
      Ik ben Nederlander

    • { 14:15 - 15:15 Masterclass
      MediaLab

      Stemmencasting Hotel Transylvania 3

      60 min / 8+

      Altijd al een animatiefilm willen inspreken? Doe auditie!

    • { 14:30 - 15:51 Ketelhuis 3
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 14:30 - 15:58 Ketelhuis 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 14:30 - 15:55 Movies 1
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 14:45 - 16:06 Movies 2
      Film

      De kleine grijze tractor redt de boerderij + voorfilm

      81 min / 5+

      Nieuwste deel van vrolijke reeks over Fergie de grijze tractor.

    • { 14:45 - 15:46 Machinegebouw
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Best of Cinekid nominaties fictie

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      George & Paul
      Zenith
      Kop op

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Stemmencasting Hotel Transylvania 3

      60 min / 8+

      Altijd al een animatiefilm willen inspreken? Doe auditie!

    • { 16:00 - 17:00 Cinekeet
      Televisie

      Polska Warrior

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Animatiespecial met Gouden Kalf winnaar Polska Warrior en de makers!

    • { 16:15 - 17:40 Machinegebouw
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 16:15 - 17:52 Ketelhuis 3
      Film

      Bugsy Malone

      97 min / 8+

      Swingende gangstermusical waarbij alle rollen door kinderen worden gespeeld.

    • { 16:30 - 18:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Mees Kees de serie

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kijk samen met Mees Kees en schoolhoofd Dreus naar afleveringen!

    • { 16:30 - 18:03 Ketelhuis 2
      Film

      De jongen op de brug + voorfilm

      93 min / 11+

      Nieuwsgierige jongen heeft goedbedoeld plan met verstrekkende gevolgen.

    • { 19:30 - 21:01 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Little Harbour + voorfilm

      91 min / 12+

      Eenzaam meisje vindt troost bij zorg voor gevonden babytweeling.