Festival programma - per dag

    vrijdag 27 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:55 Ketelhuis 1
      Film

      De jungle bende + voorfilm

      100 min / 6+

      Een 3D-jungle-avontuur van de makers van de gelijknamige serie.

    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:30 Ketelhuis 2
      Film

      Er was eens... iets anders

      60 min / 8+

      Vier sprookjes met een moderne twist in deze vrolijke animatie compilatie.

    • { 10:30 - 11:57 Machinegebouw
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:57 Ketelhuis 3
      Film

      Verhalen uit het meer + voorfilm

      72 min / 4+

      Natuursprookje over het nieuwsgierige groene wezentje Flip en zijn dierenvrienden.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Vluchtelingen

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Kijk Hallo Salaam & Merna in de spotlight en praat met de makers.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Casting voor Mnk Boy

      60 min / 8+

      Spreek jij zowel Turks als Nederlands? Doe auditie voor Mnk Boy!

    • { 12:30 - 14:09 Movies 1
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 12:30 - 13:56 Ketelhuis 3
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 12:30 - 13:59 Ketelhuis 1
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Televisie

      School Magic Live show!

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Nieuwe afleveringen plus liveshow van Rob en Emiel!

    • { 12:45 - 14:13 Movies 2
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 13:00 - 15:30 Cinekeet
      Televisie

      Best of Cinekid: Kleutermarathon

      150 min / 3+

      Twee en half uur lang de leukste en grappigste filmpjes speciaal voor de kleinsten. Blijf zolang of zo kort als je wilt. Met gasten, voorlezen en meer! 

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Best of Cinekid nominaties non fictie

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Hallo, ik heb kanker
      Slagershart
      Ik ben Nederlander

    • { 14:15 - 15:15 Masterclass
      MediaLab

      Stemmencasting Hotel Transylvania 3

      60 min / 8+

      Altijd al een animatiefilm willen inspreken? Doe auditie!

    • { 14:30 - 15:51 Ketelhuis 3
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 14:30 - 15:58 Ketelhuis 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 14:30 - 15:55 Movies 1
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 14:45 - 16:06 Movies 2
      Film

      De kleine grijze tractor redt de boerderij + voorfilm

      81 min / 5+

      Nieuwste deel van vrolijke reeks over Fergie de grijze tractor.

    • { 14:45 - 15:46 Machinegebouw
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Best of Cinekid nominaties fictie

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      George & Paul
      Zenith
      Kop op

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Stemmencasting Hotel Transylvania 3

      60 min / 8+

      Altijd al een animatiefilm willen inspreken? Doe auditie!

    • { 16:00 - 17:00 Cinekeet
      Televisie

      Polska Warrior

      60 min / 8+

      Animatiespecial met Gouden Kalf winnaar Polska Warrior en de makers!

    • { 16:15 - 17:40 Machinegebouw
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 16:15 - 17:52 Ketelhuis 3
      Film

      Bugsy Malone

      97 min / 8+

      Swingende gangstermusical waarbij alle rollen door kinderen worden gespeeld.

    • { 16:30 - 18:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Mees Kees de serie

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kijk samen met Mees Kees en schoolhoofd Dreus naar afleveringen!

    • { 16:30 - 18:03 Ketelhuis 2
      Film

      De jongen op de brug + voorfilm

      93 min / 11+

      Nieuwsgierige jongen heeft goedbedoeld plan met verstrekkende gevolgen.

    • { 19:30 - 21:01 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Little Harbour + voorfilm

      91 min / 12+

      Eenzaam meisje vindt troost bij zorg voor gevonden babytweeling.