Festival programma - per dag

    donderdag 26 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:36 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine grijze tractor redt de boerderij + voorfilm

      81 min / 5+

      Nieuwste deel van vrolijke reeks over Fergie de grijze tractor.

    • { 10:15 - 10:58 Ketelhuis 3
      Film

      Beeldspraak

      43 min / 3+

      Compilatie van korte animatie films gebasseerd op bekende kinderboeken

    • { 10:15 - 11:36 Machinegebouw
      Film

      Ernest & Celestine

      81 min / 6+

      Hartverwarmende vriendschap tussen een grote beer en een kleine muis.

    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:41 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Reizen in je stoel

      71 min / 6+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 6+

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Dubbele Lotje

      60 min / 8+

      Leer acteren van de regisseur van Dubbele Lotje

    • { 11:30 - 12:30 Ketelhuis 3
      Film

      Er was eens... iets anders

      60 min / 8+

      Vier sprookjes met een moderne twist in deze vrolijke animatie compilatie.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Cinekid College voor ouders: Help, mijn kind is een YouTuber

      60 min / 10+

      Met experts en de docu Het meisje van 672k.

    • { 12:00 - 13:40 Ketelhuis 1
      Film

      De jungle bende + voorfilm

      100 min / 6+

      Een 3D-jungle-avontuur van de makers van de gelijknamige serie.

    • { 12:15 - 14:00 Machinegebouw
      Televisie

      Youtube Tutorial Show

      105 min / 8+

      Noah Zeeuw en Rooy ontvangen Clonny Games, Cjoelmovies, StudioTijger, Juullife e.a.

    • { 12:30 - 14:13 Movies 1
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Musical.ly met @officialsaarx

      60 min / 8+

      Hoe word je een succesvolle ‘muser’? officialsaarx helpt je op weg

    • { 12:45 - 14:22 Movies 2
      Film

      Bugsy Malone

      97 min / 8+

      Swingende gangstermusical waarbij alle rollen door kinderen worden gespeeld.

    • { 12:45 - 14:19 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs

      60 min / 9+

      Kijk naar Vechten tegen de wind, Respect & Little Fire.

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Instagram foto’s maken met Fetching_tigerss

      60 min / 11+

      Leer van Annegien hoe ze van die betoverende insta-foto's maakt

    • { 14:00 - 15:41 Ketelhuis 1
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 14:15 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Mondo Leone show

      45 min / 8+

      Theatershow over eerste YouTube-hit.

    • { 14:30 - 16:00 Machinegebouw
      Televisie

      Musical.ly Live Show

      90 min / 8+

      Dans mee bij de allereerste musical.ly-show, met onder andere Officialsaarx!

    • { 14:30 - 15:57 Movies 1
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 14:45 - 15:57 Ketelhuis 3
      Film

      Verhalen uit het meer + voorfilm

      72 min / 4+

      Natuursprookje over het nieuwsgierige groene wezentje Flip en zijn dierenvrienden.

    • { 14:45 - 16:18 Movies 2
      Film

      De jongen op de brug + voorfilm

      93 min / 11+

      Nieuwsgierige jongen heeft goedbedoeld plan met verstrekkende gevolgen.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Evi & Co.

      60 min (aansl. nagesprek) / 4+

      Serie over Evi en haar eigen kringloopwinkel.

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Reclamecasting met Moederannecasting

      60 min / 8+

      Acteren in een commercial, hoe doe je dat?

    • { 16:15 - 17:55 Ketelhuis 1
      Film

      Nederlands Kort

      100 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Programma met de mooiste nieuwe korte films van Nederlandse bodem

    • { 16:30 - 18:04 Ketelhuis 3
      Film

      Little Harbour + voorfilm

      94 min / 12+

      Eenzaam meisje vindt troost bij zorg voor gevonden babytweeling.

    • { 16:30 - 18:00 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 16:30 - 18:09 Ketelhuis 2
      Film

      Achter de blauwe deur + voorfilm

      99 min / 10+

      Een blauwe deur blijkt een portaal naar een andere wereld.

    • { 17:00 - 18:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Sexy worden kan iedereen

      60 min / 9+

      Met o.a. Insta-ster Fetching_tigerss.

    • { 19:30 - 21:05 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.