Festival programma - per dag

    dinsdag 24 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:15 - 11:48 Machinegebouw
      Film

      Toen mijn vader een struik werd + voorfilm

      93 min / 6+

      Vluchtend voor oorlog beleeft Toda een spannend en absurd avontuur.

    • { 10:15 - 11:33 Ketelhuis 1
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 10:15 - 11:58 Westergastheater
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 10:15 - 11:49 Ketelhuis 3
      Film

      Bollie & Billie 2 + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Knotsgekke nieuwe avonturen van stripjongetje Bollie en zijn hond Billie.

    • { 10:30 - 11:23 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Kleine vriendjes

      53 min / 4+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 4+

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 11:00 - 12:30 Circustent
      Televisie

      Première Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met live acts!

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Casting Zomer zonder mama met Elskes Kast

      60 min / 8+

      Word jij een van de spelers in deze nieuwe film?

    • { 12:00 - 13:30 Machinegebouw
      Film

      Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet + voorfilm

      90 min / 6+

      Avontuurlijke speurtocht door Egypte naar de graftombe van Dummies ouders.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Docs: De Kleine Mo en Respect

      60 min / 9+

      Twee docu's over wereldverbeteraars. En Mo is er zelf ook!

    • { 12:15 - 13:44 Ketelhuis 1
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 12:15 - 13:56 Ketelhuis 3
      Film

      Dubbele Lotje + voorfilm

      101 min (aansl. nagesprek) / 7+

      Moderne versie van klassiek verhaal over van elkaar gescheiden tweelingzusjes.

    • { 12:30 - 13:58 Movies 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Virtual reality verhalen maken met Circus Noël

      60 min / 8+

      Maak je eigen virtual-realityverhaal met expert Mirjam Vosmeer

    • { 12:30 - 14:01 Movies 2
      Film

      Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      De Vloer op Junior - Live

      60 min / 8+

      Altijd al willen acteren? Improviseer mee met echte acteurs!

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs Girlpower!

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Hoezo mannenwereld? Rappende, dj-ende en skatende meisjes rule!

    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Cinekid College: Niet geschikt voor kinderen. Of wel?

      60 min / 12+

      Kijk en geef jouw mening!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Stokpaarden maken met Hobbyhorse Revolution

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Maak je eigen stokpaard volgens de nieuwe Finse rage

    • { 14:15 - 16:04 Machinegebouw
      Film

      Storm: letters van vuur

      109 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zestiende-eeuwse klopjacht op boekdrukkerszoon die vecht voor het vrije woord.

    • { 14:30 - 15:55 Ketelhuis 1
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 14:30 - 15:58 Ketelhuis 3
      Film

      De grote boze vos & andere verhalen + voorfilm

      88 min / 5+

      Hartverwarmende en knotsgekke belevenissen van boerderijdieren.

    • { 14:45 - 16:11 Movies 2
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 14:45 - 16:15 Movies 1
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Kids & Docs

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Gloednieuwe docu's Kendis, Buitenstebinnen & Mijn gelukkige ingewikkelde familie. Met Engelse ondertiteling.

    • { 15:30 - 16:30 Cinekeet
      Televisie

      Première OK. K.O.!

      60 min / 6+

      Nieuwe afleveringen van de animatieserie over knotsgekke K.O., wannabe superheld.

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Koningin van Niendorf

      60 min / 8+

      Volg acteerlessen van de regisseur van Koningin van Niendorf

    • { 16:00 - 17:30 Circustent
      Televisie

      Circus Noël

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kerstserie over een circus – in echte circustent met circusvoorstelling!

    • { 16:30 - 18:07 Ketelhuis 2
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 16:30 - 18:16 Ketelhuis 1
      Film

      Little Wing + voorfilm

      106 min / 11+

      Zoektocht van een dapper meisje naar haar verdwenen vader.

    • { 16:30 - 18:08 Ketelhuis 3
      Film

      Tschick + voorfilm

      98 min / 12+

      Maik en Tschick maken een wilde roadtrip door Oost-Duitsland.

    • { 16:30 - 18:13 Machinegebouw
      Film

      Kappen!

      103 min / 9+

      Meeslepend Carry Slee-drama over loyaliteit, zinloos geweld en vriendschap.

    • { 19:30 - 21:04 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      94 min / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.