Festival programma - per dag

    maandag 23 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:36 Machinegebouw
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:30 - 11:40 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Samen tot het einde

      70 min / 8+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 8+

    • { 10:30 - 12:01 Ketelhuis 1
      Film

      De kleine vampier 3D

      91 min / 6+

      Mensenkind en jonge vampier strijden samen tegen vampierjagers.

    • { 10:30 - 11:59 Westergastheater
      Film

      Zombillenium + voorfilm

      89 min / 9+

      In het griezelpretpark Zombillenium zijn alle zombies en vampiers echt.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:28 Ketelhuis 3
      Film

      Beeldspraak

      43 min / 3+

      Compilatie van korte animatie films gebasseerd op bekende kinderboeken

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met 100% Coco

      60 min / 8+

      Nola Kemper weet precies wat er op 'n filmset komt kijken

    • { 12:00 - 13:46 Ketelhuis 3
      Film

      Little Wing + voorfilm

      106 min / 11+

      Zoektocht van een dapper meisje naar haar verdwenen vader.

    • { 12:00 - 13:30 Machinegebouw
      Film

      Oskars Amerika + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Oskar wil per roeiboot de oceaan oversteken, zijn moeder achterna.

    • { 12:00 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Docs

      60 min / 9+

      Kijk naar De Kinderburgemeester, Slagershart & Meisje met een missie.

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Hoe word je nieuwspresentator? WADADA

      60 min / 8+

      Altijd al het al het nieuws willen presenteren? Grijp je kans!

    • { 12:30 - 14:00 Ketelhuis 1
      Televisie

      Première Het Klokhuis Onderneemt

      90 min / 8+

      Een bedrijf beginnen? Leer er in deze Klokhuis-serie alles over en krijg daarna tips van experts in de zaal!

    • { 12:30 - 14:04 Westergastheater
      Film

      100% Coco + voorfilm

      94 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Introverte brugpieper Coco is stiekem een populaire modevlogger.

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Première KRO-NCRV Kindertijd met optreden Apennoten

      60 min / 4+

      Bekijk gloednieuwe filmpjes en maak muziek met de Apennoten-muzikanten!

    • { 12:30 - 13:56 Movies 2
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 12:45 - 14:11 Movies 1
      Film

      Missie Yeti: de avonturen van Nelly & Simon + voorfilm

      86 min / 7+

      Doldwaze zoektocht naar de Yeti in het Himalayagebergte.

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      SpangaS

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Nieuwe afleveringen kijken met de acteurs. Plus Q&A!

    • { 14:00 - 15:00 Cinekeet
      Televisie

      Première Zapp Your Planet: Haai-Alarm!

      60 min / 9+

      Kijk samen met Rachel en de expeditie-helden naar hun avontuur!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 14:15 - 15:52 Machinegebouw
      Film

      Hobbyhorse Revolution + voorfilm

      97 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Hartveroverend portret van Finse tieners met ongewone hobby: stokpaardjerijden.

    • { 14:15 - 15:46 Ketelhuis 3
      Film

      Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    • { 14:30 - 16:01 Ketelhuis 1
      Film

      Het zakmes: 25 jaar!

      91 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Kleine Mees gaat op zoek naar net verhuisde vriend.

    • { 14:45 - 16:28 Westergastheater
      Film

      Sing Song + voorfilm

      103 min / 8+

      Swingende, muzikale en emotionele zoektocht naar een moeder in Suriname.

    • { 14:45 - 16:03 Movies 2
      Film

      Koningin van Niendorf + voorfilm

      78 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Zomeravontuur van een moedig meisje en haar jongensbende.

    • { 14:45 - 16:08 Movies 1
      Film

      Mees Kees langs de lijn + voorfilm

      83 min / 6+

      Mees Kees’ creatieve toekomstproject vervalt. Er moet gevoetbald worden!

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      MovieMixMozaïek

      60 min / 10+

      Kijk samen met migrantenkinderen naar filmpjes over hun leven.

    • { 15:30 - 16:15 Cinekeet
      Televisie

      Dokter Corrie

      45 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Dokter Corrie komt langs met haar boek en praat over verliefdheid, verkering, zoenen en veel meer!

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met SpangaS

      60 min / 8+

      Op de planken met de cast: leerzaam en héél gezellig

    • { 16:30 - 18:19 Machinegebouw
      Film

      Storm: letters van vuur

      109 min / 9+

      Zestiende-eeuwse klopjacht op boekdrukkerszoon die vecht voor het vrije woord.

    • { 16:30 - 18:05 Ketelhuis 2
      Film

      Steenkop + voorfilm

      95 min / 9+

      Chinese plattelandsjongen krijgt spijt van wraakactie met voetbal.

    • { 16:30 - 17:58 Ketelhuis 3
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 16:45 - 18:00 Cinekeet
      Televisie

      Wadada News for Kids Awards

      75 min / 10+

      Wie wint de prijs voor het beste jeugdjournaalitem wereldwijd? Stem!

    • { 16:45 - 17:46 Westergastheater
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.

    • { 16:45 - 18:20 Ketelhuis 1
      Film

      Hotel de grote L + voorfilm

      95 min / 9+

      Samen met je zusjes een familiehotel runnen is best lastig.

    • { 19:30 - 21:01 Machinegebouw
      Film

      Nacht van de Leeuw: Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.