Festival programma - per dag

    zondag 22 oktober blokkenschema (pdf)

    • { 10:30 - 16:30 Medialab
      Digitale cultuur

      Medialab

      4+
      Grootste interactieve, digitale speeltuin van Europa. 1200 m2 met interactieve installaties, workshops en digitale spelomgevingen.
    • { 10:15 - 11:45 Cinekeet
      Televisie

      Kleuterworkshop Dikkertje Dap

      90 min / 4+

      Kleuters maken zelf een filmpje rondom de film Dikkertje Dap!

    • { 10:15 - 11:58 Machinegebouw
      Film

      Magie in de bergen + voorfilm

      103 min / 8+

      Twee dwarse tieners vinden elkaar tijdens gevaarlijke bergtocht.

    • { 10:30 - 11:51 Ketelhuis 1
      Film

      De dieren uit het Hakkebakkebos + voorfilm

      81 min / 4+

      Vrolijke stop-motion-musical over de dieren van het Hakkebakkebos.

    • { 10:30 - 11:57 Ketelhuis 3
      Film

      De kidnappers + voorfilm

      87 min / 8+

      Brutale gangsterkomedie over vrolijk kidnap-partijtje.

    • { 10:30 - 12:04 Westergastheater
      Film

      100% Coco + voorfilm

      94 min / 6+

      Introverte brugpieper Coco is stiekem een populaire modevlogger.

    • { 10:30 - 17:00 Buiten
      Film

      VR bios

      390 min / 6+

      Regen of zonneschijn, in de Cinekid VR Bios is het altijd fijn.

    • { 10:45 - 11:56 Ketelhuis 2
      Film

      Europees Kort: Reizen in je stoel

      71 min / 6+

      Mooie compilatie van Europese korte animatie films voor 6+

    • { 11:00 - 12:00 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Holy Story

      60 min / 8+

      Acteurs van Holy Story leren je de fijne kneepjes van het vak

    • { 12:15 - 13:43 Ketelhuis 1
      Film

      Kamer 213 + voorfilm

      88 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Dit zomerkamp vol griezelige gebeurtenissen zal Elvira niet snel vergeten.

    • { 12:15 - 13:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première De Locker

      45 min (aansl. nagesprek) / 12+

      Vertellen we elkaar op social media echt wat ons bezighoudt? In De Locker doen jonge makers hun oprechte verhaal!

    • { 12:30 - 14:00 Machinegebouw
      Film

      Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet + voorfilm

      90 min (aansl. nagesprek) / 6+

      Avontuurlijke speurtocht door Egypte naar de graftombe van Dummies ouders.

    • { 12:30 - 14:04 Ketelhuis 3
      Film

      Little Harbour + voorfilm

      94 min / 12+

      Eenzaam meisje vindt troost bij zorg voor gevonden babytweeling.

    • { 12:30 - 14:00 Westergastheater
      Televisie

      Debat Battle

      90 min / 10+

      Kom docu's kijken en debatteren met rapster Si-G en De Kleine Mo!

    • { 12:30 - 13:30 Cinekeet
      Televisie

      Première Denktank

      60 min / 10+

      Vier tieners filosoferen over hun toekomst, denk je mee?

    • { 12:30 - 13:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Hotel de Grote L

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Acteren met o.a. Julian Ras. Wie wil dat nou niet?

    • { 13:30 - 14:30 Ketelhuis 2
      Televisie

      Brugklas

      60 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Bekijk nieuwe afleveringen met Brugklas-acteurs, plus meet & greet!

    • { 14:00 - 15:00 Masterclass
      MediaLab

      Film acteren met Hidde Simons

      60 min / 8+

      Als acteercoach begeleidde Hidde de sterren in SpangaS

    • { 14:30 - 15:56 Ketelhuis 3
      Film

      Weggelopen + voorfilm

      86 min (aansl. nagesprek) / 10+

      Weggelopen meisje vindt onderdak bij zigeunergezin.

    • { 14:30 - 16:05 Ketelhuis 1
      Film

      Hotel de grote L + voorfilm

      95 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Samen met je zusjes een familiehotel runnen is best lastig.

    • { 14:30 - 16:00 Westergastheater
      Televisie

      De Ludwigs - Op jacht naar de stenen schat

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Nieuwe afleveringen kijken met de acteurs, plus meet&greet!

    • { 14:45 - 16:10 Machinegebouw
      Film

      De buurtspion + voorfilm

      85 min / 6+

      Gewapend met haar fantasie begint Agatha Christine een heus detectivebureau.

    • { 15:00 - 16:00 Ketelhuis 2
      Televisie

      Première Holy Story

      60 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Eigentijdse, spannende verfilming van het verhaal van de ark van Noach

    • { 15:00 - 16:00 Cinekeet
      Televisie

      ReChill

      60 min / 8+

      Prikkels, lawaai, huiswerk! Rapper Akwasi maakt je weer helemaal Chill!

    • { 15:30 - 16:30 Masterclass
      MediaLab

      Acteren met Brugklas

      60 min / 8+

      Mis jij geen aflevering van Brugklas? Kom acteren met de cast

    • { 16:30 - 18:00 Cinekeet
      Film

      The 48 Hour Film Project Cinekid

      90 min (aansl. nagesprek) / 8+

      EXTRA INGELASTE VERTONING!

      Een film maken in slechts 48 uur onmogelijk? Bekijk het zelf!

    • { 16:30 - 17:55 Ketelhuis 3
      Film

      Op rolletjes + voorfilm

      85 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Spannende zoektocht helpt jongen in rolstoel uit schulp kruipen.

    • { 16:30 - 18:30 Westergastheater
      Televisie

      Première KRO-NCRV Zapp Echt Gebeurd

      120 min (aansl. nagesprek) / 9+

      Van slagerszoon tot kinderburgemeester, vertoning van vijf gloednieuwe documentaires.

    • { 16:30 - 19:00 Machinegebouw
      Film

      The 48 Hour Film Project Cinekid + uitreiking

      150 min (aansl. nagesprek) / 8+

      Een film maken in slechts 48 uur onmogelijk? Bekijk het zelf!

    • { 16:30 - 18:01 Ketelhuis 2
      Film

      Wallay + voorfilm

      91 min / 11+

      Onhandelbare Ady moet op vakantie naar strenge oom in Afrika.

    • { 16:45 - 17:46 Ketelhuis 1
      Film

      Gruwelijke rijmen

      61 min / 6+

      Grappige Roald Dahl-rijmpjes die sprookjesfiguren op de hak nemen.